Tehnička škola u Imotskom

Županijsko natjecanje u odbojci

Autor: Branka Čutura, 7. 5. 2024.

Odbojkaši 3. u županiji, rukometašima 4. mjesto

Na nedavno održanom županijskom natjecanju u odbojci, na koje smo se uvjerljivo plasirali kroz prethodne kvalifikacije, naše ŠSD Tehničar osvojilo je odlično 3. mjesto. Malo je nedostajalo za još jedan plasman na Završnicu Državnog prvenstva, ali je i ovaj rezultat hvale vrijedan. Ante Todorić, Roko Zdilar, Stipe Kukavica, Matej Majić, Ante Karin, Luka Majstorović, Filip Kurtović, Kristijan Majić, Mate Pandžić i Ante Jurić Kaćunić članovi su odbojkaške momčadi koja je osvojila brončanu medalju.

Rukometna momčad naše škole zauzela je 4. mjesto na županijskom natjecanju pa i oni zaslužuju pohvale za nastup i uzorno ponašanje. Stipe Kukavica, Ante Jurić Kaćunić, Roko Zdilar, Ante Karin , Matej Majić, Antonio Rebić, Mate Babić i Marko Kukavica nastupili su za rukometnu momčad našeg ŠSD-a.  Više u fotogaleriji.